Lukas Bank – rebranding

Już wkrótce nowe oblicze pokaże swoim klientom Lukas Bank. Rebranding nazwy na Credit Agrikole nastąpi zgodnie z planami już pod koniec września. Wszystko dlatego, ze Lukas Bank kojarzy się Polakom z kredytami i pożyczkami gotówkowymi, a jego francuscy właściciele mają teraz dużo większe ambicje.Credit Agricole Lukas Bank będzie oznaczać bankowość w pełnym tego słowa znaczeniu.

Przede wszystkim przygotowywana jest oferta produktów zarówno dla klientów indywidualnych, czyli tzw. Kowalskich jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw – takich jest w Polsce najwięcej. Będą to produkty zupełnie typowe, czyli konta osobiste, karty debetowe, kredytowe czy też lokaty, ale z pewnością Credit Agricole dołoży wszelkich starań by były one konkurencyjne na rynku i przyciągnęły rzesze nowych klientów.

Na ile się to uda czas pokaże.Będzie tez nowy system obsługo klientów w placówkach. Każda z nich ma zostać podzielona na cztery specjalne strefy. Dzięki temu będą one funkcjonalne i bez problemu klient załatwi sprawę, z którą przyszedł do banku.Czy na Polskim rynku bankowości jest miejsce dla kolejnego banku z aspiracjami? Wszystko zależy oczywiście od siły przebicia. Są banki, które wchodziły na nasz rynek w czasie kryzysu i świetnie sobie radzą, są tez takie, które częściowo zwijają żagle, ponieważ nie zdobyły zaplanowanej liczby klientów. Przekonamy się do której grupy dołączy Credit Agricole.